Lietošanas noteikumi
1.www.projam.lv ir mājaslapa, kura izveidota, lai ar tās starpniecību Jūs saņemtu piedāvājumus par Jūsu izvēlēto ceļojumu no tūrisma aģentūrām un kuras darbību uztur SIA „Stohotel” (reģistrācijas Nr. 40003949159  Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā), turpmāk tekstā „Stohotel”.
2.Stohotel ir tiesīgs jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus un šīs izmaiņas stājas spēkā brīdī, kad tās šeit publicētas. Pašreizējo noteikumu versija publicēta 2015. gada 1. janvārī.
3.Ja Jūs nepiekrītat šeit publicētajiem lietošanas noteikumiem, Jums nav tiesību izmantot šo mājaslapu.
4.Stohotel kā mājaslapas www.projam.lv uzturētājs darbojas tikai kā starpnieks starp Jums un tūrisma aģentūrām, tāpēc Stohotel nenes nekādu atbildību par no tūrisma aģentūrām Jums izsūtītās informācijas patiesumu, aktualitāti un atbilstību Jūsu pieprasītajam, kā arī jebkuriem tiešiem un netiešiem jebkāda veida zaudējumiem, kuri cēlušies no šīs mājaslapas lietošanas.
5.Stohotel negarantē, ka, izmantojot www.projam.lv, Jūs vispār saņemsiet jebkādu ceļojuma piedāvājumu, jo ceļojuma piedāvajumu izsūtīšana no tūrisma aģentūru puses ir brīvprātīga.
6.www.projam.lv serviss tiek tiek piedāvāts “tāds kāds tas ir” („as – is”) bez nekādām papildus garantijām no Stohotel.
7.Visas intelektuālā īpašuma tiesības uz www.projam.lv pieder tikai un vienīgi Stohotel. 
8.Visi strīdi saistībā ar šiem noteikumiem, kuru rodas starp Jums un Stohotel, lietotojot www.projam.lv tiek risināti savstarpējo pārrunu ceļā vai, ja strīds netiek atrisināts, tad - Latvijas Republikas likumdošanā paredzētajā kārtībā.


Privātuma politika
1.Ja Jūs nepiekrītat šeit publicētajai privātuma politikai, Jums nav tiesību izmantot šo mājaslapu.
2.Stohotel ievāc no Jums datus pēc iespējas minimālā apjomā
3.Stohotel veic Jūsu datu apstrādi un uzglabāšanu ar mērķi piedāvāt tos tūrisma aģentūrām tikai un vienīgi tādā apjomā, lai tūrisma aģentūrām būtu iespējams Jums iesniegt gatavus ceļojuma piedāvājumus. Stohotel apņemas neizplatīt Jūsu datus jebkurām trešajām fiziskām un juridiskām personām, izņemot - tūrisma aģentūrām, ar kurām noslēgtas vienošanās, kā arī Latvijas Republikas likumdošanā paredzētajos gadījumos.
4.Stohotel datu pārstrādē un uzglabāšanā  vadās pēc labas prakses principiem.
5.Pēc tam, kad ir apritējis Jūsu pieprasītā ceļojuma sākuma datums, Stohotel izdzēš Jūsu datus no datubāzes par to Jums paziņojot pa e-pastu.
6.Jūs apzinieties un piekrītat, ka Jūsu ievietotie dati tiks piedāvāti tūrisma aģentūrām, tāpēc Stohotel neatbild par Jūsu datu apriti šajās aģentūrās.
7.Ja Jums ir informācija par Jūsu datu nekorektu izmantošanu no kādas tūrisma aģentūras puses, lūdzu ziņot Stohotel (e-pasts – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.), lai varētu to novērst.

atpakaļ

Please publish modules in offcanvas position.